Наприкінці вересня Господь допоміг дістатися нещодавно звільненого Куп’янська на Харківщині та привезти мешканцям харчі. Тривалий час люди існували на межі життя та смерті. Усюди – страшні руїни, які окупант залишає по собі. Люди не їли хліба 7 місяців. Були раді кожній буханочці свіжого хліба. Паралельно по милості Господа ми також сіяли людям хліб духовний. За все слава нашому люблячому Небесному Батьку! Опубліковано 30.08.2023