Департамент Місіонерський

img
img

Приходько Петро Олексійович

Голова Департаменту "Місіонерство" у Запорізькому Обласному Об'єднанні УЦХВЄ, місіонер, пастор «Церкви Божого Спасіння», смт.Андріївка, Бердянського району. Дружина Віра. 5 дітей.

25 квітня 2023:  Місіонерська діяльність через годування голодних

Приходько Петро, голова департаменту місії зі своєю командою вишукує можливості допомогти у годуванні людей та звіщати через це неспасенним потребуючим людям, що є відповідь у Христа Ісуса для спасіння їх життя.

27 травня 2023:  Свідчення Приходько Петра

Ходив долиною смертної тіні. /  свідчення Петра Приходька – Голова Департаменту “Місіонерство” у Запорізькому Обласному Об’єднанні УЦХВЄ, місіонер, пастор «Церкви Божого Спасіння», смт.Андріївка, Бердянського району. Дружина Віра. Мають 5 дітей.

квітень 2023:  Праця Місіонерського відділу під час війни

Під час воєнних дій в Україні праця місіонерського відділу нашого Об’єднання не зупинилась. Голова Місіонерського департаменту Запорізького обласного Об’єднання Петро Приходько, його помічник Степан Марчук  та інші місіонери перенаправили свою роботу для допомоги нужденним, переселенцям та допомоги у прифронтових населенних пунктах, а також, допомоги військовим та інше.

Рим.1:5

"Через Иисуса мы получили благодать и апостольство, чтобы во имя Его покорять вере все народы"

СВІДЧЕННЯ

ПРИХОДЬКО ПЕТРО

Ходив долиною смертної тіні. / свідчення Петра Приходька – Голова Департаменту “Місіонерство” у Запорізькому Обласному Об’єднанні УЦХВЄ, місіонер, пастор «Церкви Божого Спасіння», смт.Андріївка, Бердянського району

всі відео...