26 вересня 2020р у м.Запоріжжжі, (Церква “Христос є відповідь”) пройшла Обласна Конференція Департаменту “Соціального служіння”
Голова департаменту “Соціального служіння” Гаврилов Богдан презентував у яких сферах та напрямках проводиться соціальне служіння у Запорізькій області: служіння у тюрмах, у реабцентрах, у приютах та в адапцентрах, у лікарнях, хосписах та диспансерах; годування бідних; служіння людям ТЖО (тяжких життевих обставинах); служіння благодійних фондів та організацій і інше.
Привітальне слово до Конференції сказав єпископ Об’єднання Лисенко Андрій та помолився за усіх присутніх.
Після чого єпископ Гедаревич Василь, що очолював Об’єднання у 1998-2018 роках, разказав, як починалось соціальне служіння нашого Об’єднання. Гедаревич у своїй проповіді спонукав усіх до особистого спілкування з Богом та сповнення сили Духа Святого.
Своїм свідоцтвом спасіння та повного зміни життя поділилися Віталій та Валера Петрики, які сьогодні активно займаються Соціальним служінням у Запорізькій області.
Також до присутніх говорили Слово для збудови особисто кожного та соціального служіння у Церквах: Вячеслав Когут (Голова Департаменту “Соціального служіння” УЦХВЄ); Роман Касьяненко (пастор Церкви “Місто сховище”) та його дружина Бела Касьяненко.
До Конференції також звернувся Сергій Рибальченко (голова Департаменту “Соціального служіння” у Дніпропетровській області) та засвідчив, як це служіння розвивається в їх області.
На прикінці Конференції Гаврилов Богдан говорив слово до присутніх про важливість залишатися вірним у служінні незалежно, як люди ставляться до нас. Люди можуть бути невдячними, можуть ображати, можуть навіть залишати та зраджувати, але все одно служімо Господу, роблячи Його справу по спасінню людей.
Конференція закінчувалась гарною молитвою за усіх трудівників на полі соціального служіння.
Більш детально подивитися цю конференцію та почути проповіді ви зможете на нашому ютуб каналі:
 youtube.com/watch?v=5v7_nrb1RNQ