Служіння рукопокладення священнослужителів пройшли у Запоріжжі.

“Він і поставив одних апостолами, інших пророками, ще інших благовісниками, а тих — пастирями та вчителями” – саме ці слова апостола Павла нагадував в. о. єпископа Запорізького обласного Об’єднання УЦХВЄ Анатолій Володимирович Трачук усім присутнім на особливих богослужіннях, які відбувалися цими вихідними у м. Запоріжжі.

Спочатку у суботу 01 червня урочисте служіння відбулося в церкві “Примирення”, де була звершена молитва благословення та посвяти на пасторське служіння Карпенка Руслана Сергійовича та Нагурного Валерія Валентиновича.

За них молилися в. о. єпископа Запорізького обласного Об’єднання УЦХВЄ Анатолій Володимирович Трачук, пастор церкви “Жива надія” Віктор Михайлович Флорко та старший пастор помісної церкви Володимир Вікторович Гречко.

А вже в неділю 02 червня відбулося рукопокладення на пасторське служіння диякона церкви “Руки Христа” Дмитра Володимировича Шмалька.

Священнодію звершували: в. о. єпископа Запорізького обласного Об’єднання УЦХВЄ Анатолій Володимирович Трачук, єпископ і старший пастор церкви “Христос – єдина надія” Василь Євгенійович Гедаревич та пастор церкви із Массачусетса (США) Іван Федорович Лобода.

“Руки Христа” – це одна із новоутворених церков братерства, яка була започаткована у вересні 2023 року та проводить свої зібрання в БК Енергетиків.

Молимося, щоб благодать та мудрість Господа нашого Ісуса Христа перебувала із Його служителями та церквами.